چشم انداز :

در افق چشم انداز ، قند اصفهان ، با برندی معتبر در رشته فعالیت قند و شکر ، بنگاهی است پویا و پیشرو در بازار کشور ، چابک و منعطف در برابر تحولات محیطی.

ماموریت :

تولید و عرضه قند و شکر با شاخصه های برتر ، توسعه تجارت و استفاده حداکثری از ظرفیت های تولید با رویکرد ارزش آفرینی برای ذینفعان.

پیام مدیر عامل :

بيش از پنجاه و هفت سال از احداث شرکت قند اصفهان مي گذرد طي ساليان گذشته تغييرات ساختاري شرکت در راستاي رسيدن به مجموعه اي توانمند، با ظرفيت اجرايي و عملياتي بالا و سود دهي مطلوب با در نظر گرفتن حقوق کليه سهامداران خود بوده است. اگر چه صنعت قند و شکر با تغييرات و نوسانات زيادي در سالهاي گذشته همراه بوده، ليکن امروز مي توان گفت شرکت قند اصفهان پشتوانه عظيمي از تجربه اجرايي ، دانش مديريتي و اندوخته ارزشمندي از نيروي انساني کارآمد، توانمند و دلسوز دارد که در کنار سرمايه مالي شرکت و برخورداري از توان وظرفيت توليد بالا، مدعي به حقي در اين صنعت مي باشد.

در اين شرکت همه ي فعاليت ها در راستاي چشم انداز و ماموريت سازمان بوده و ما به انچه که تا امروز انجام داده ايم افتخار مي کنيم. ما داراي روابط قوي تعاملي با جامعه، مشتريان و تامين کنندگان بوده و معتقديم اين حلقه ارتباطي، آينده اي نوآور به همراه پيشرفت پايدار به ارمغان خواهد آورد. به عنوان يک کسب و کار به طور مداوم به دنبال فرصت هاي بهبود عمليات و افزايش کيفيت و بهره وري هستيم که با هدف استفاده موثرتر از دارايي ها و توسعه فرصت هاي پايدار براي آينده انجام مي پذيرد.

قند اصفهان با بکارگيري مدل کسب و کار ويژه در ورودي هاي بخش کشاورزي، واردات بذور خارجي، تسهيلات اعتباري و غيره ، به حمايت از کشاورزان چغندر کار و جامعه کشاورزي پرداخته است. شرکت براي اولين بار در کشور کشت پاييزه چغندر قند در خوزستان را با موفقيت احيا و با به اشتراک گذاري دانش کسب شده، در سالهاي بعد زمينه بهره گيري از اين پتانسيل را براي ساير فعالان صنعت مهيا نموده است.

اين شرکت توانسته است با شناخت نسبي از بازارهاي جهاني و عرضه کنندگان معتبر و با بهره گيري از امکانات و ظرفيت هاي تخصصي خود، در خصوص واردات شکر خام به صورت مستقيم و با در نظر داشتن اعتبار تجاري در عرصه تجارت بين المللي از يک سو، کيفيت و قيمت مناسب و نيز خريد از منابع معتبر از سوي ديگر، براي خود جايگاه ويژه اي در اين زمينه فراهم آورده و به عنوان راهبر تجاري و بازرگاني ساير شرکت ها در اين صنعت شناخته شود.

همچنين شرکت در راستاي اجراي سياست هاي توسعه صادرات اقلام غير نفتي و ارز آوري براي کشور، با تکيه بر ظرفيت بالا، تنوع و کيفيت توليدات و بر پايه تحقيقات علمي و بنيادي در بازارهاي تجاري و رقابتي، پا به عرصه تجارت و صادرات محصولات با منشا 100% ايراني خود به کشورهاي آسياي ميانه، عراق و امارات گذاشت تا ضمن نمايش توانمندي هاي شرکت قند اصفهان، رقابتي تنگاتنگ با رقباي قدرتمند خارجي داشته و به کسب عنوان صادر کننده برتر کشور نايل گردد.

در اين صنعت که به طور مستقيم با سلامت انسان ها مرتبط است، ما مصمم هستيم تا محصولاتي متفاوت، با کيفيت و سلامت بالا در اختيار مصرف کنندگان قرار دهيم و به افقي چشم انداخته ايم که بر قله امنيت غذايي باشيم. با اتخاذ چنين ديدگاهي است که شرکت قند اصفهان همواره جهت کسب رضايت مردم و مخاطبان محصولات خود و درک و دريافت عميق ديدگاه ها و نظرات اين عزيزان تلاش داشته و دارد، تلاشي که مرکز ثقل آن کسب رضايت مشتريان است.

  و من ا... توفیق      
  صادق قراگزلو      
It is known that the second tone is achieved by rolex replica sale masking one half of the bezel and exposing the unmasked half to a special chemical treatment. The transition between the two colors is flawless and extremely sharp, with no perceptible bleeding or fuzziness. The engraved numerals are then rolex replica finished off with thin coating of platinum to give a glossy, three-dimensional look that is both striking and replica watches uk legible. Admittedly, the combo of blue and black is an unusual choice for Rolex, and has never been done prior this Rolex GMT-Master II Ref. 116710BLNR. Color is of course a highly subjective topic, but blue does make rolex replica sale some sense, blue for the daytime hours and black for the nighttime hours. So if blue is not your rolex replica uk color, I guess you can stop reading here and just opt for the Ref. 116710LN. However, if you are neutral towards blue or partial to it, the next hublot replica thing to note is that the hue of the blue changes depending on the light.